9:00 - 18:00

Ми працюємо: Пон. - П'ятн.

068 793-72-67

Телефонуйте для консультації

 

Про компанію

Shield Law Consulting Firm – юридична консалтингова компанія, яка надає послуги з комплексного юридичного обслуговування Вашого бізнесу і спеціалізується на взаємодії з контролюючими органами.

Наша компанія пропонує абонентське обслуговування в разі відсутності у Вас власних юристів, а при наявності таких – готова посилити їх «обороноздатність» і допомогти у вирішенні найбільш складних питань, які потребують детального вивчення і спеціальних знань.

У своїй роботі ми враховуємо специфіку бізнесу клієнта і керуємося індивідуальним підходом до кожної справи.

Здійснюючи юридичний супровід господарської діяльності, Shield Law Consulting Firm націлена на досягнення тільки якісного результату. Пріоритетами для компанії є висока якість послуг, що надаються, вирішення питань клієнтів оперативно і в повному обсязі.

Особливу увагу в своїй роботі ми приділяємо ретельній і детальній розробці методів вирішення поставлених завдань найбільш ефективним способом,  спираючись на чинне законодавства та судову практику.

Shield Law Consulting Firm зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві, тому наші фахівці допоможуть Вам не тільки усунути наслідки тих чи інших проблем, а ліквідувати першопричини, які привели до таких наслідків, і попередити їх виникнення в майбутньому.

Вибір Shield Law Consulting Firm – це впевнені дії в правовому полі!

юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПропозиція щодо співпраці у податковій сфері
юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПропозиція щодо співпраці у сфері пожежної безпеки проектним організаціям
юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПропозиція щодо співпраці у сфері пожежної безпеки замовникам будівництва

юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ

 

Нужна консультация?