консалтингові послуги з експертизи проектної документації Tag

Чи можна видавати технічні умови на існуючі та введені в експлуатацію об’єкти? Позиція Мінрегіонбуду

юридичний супровід бізнесуТовариство з обмеженою відповідальністю «Юридична консалтингова фірма «Шілд» надає для ознайомлення позицію Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо питання правомірності видачі технічних умов суб’єктам господарювання на вже існуючі об’єкти, введені в експлуатацію у встановленому чинним законодавством порядку .

Передісторія

Можливість та доцільність проведення ескпертизи окремих розділів проектної документації

юридичний супровід бізнесу

Законом України від 17.02.2011 №3038-VI “Про регулювання містобудівної діяльності” (далі – Закон) розкривається поняття експертизи проектної документації, встановлюються обов’язкові випадки її застосування, загальні положення щодо порядку проведення. Так, у статті 31 Закону зазначається, що експертиза   проектів  будівництва   проводиться в установленому Кабінетом Міністрів України порядку експертними організаціями незалежно від форми власності, які відповідають критеріям, визначеним центральним органом виконавчої влади,   що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування (тобто, Мінрегіоном на сьогодні). При цьому до проведення експертизи залучаються, у тому числі і на підставі цивільно-правових договорів, експерти з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки,...

Читать далее