Наші сертифіковані (акредитовані) експерти (відповідальні виконавці окремих видів робіт)

У складі нашої компанії працюють експерти, які пройшли сертифікацію (професійну атестацію) в Атестаційній архітектурно-будівельній комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Так, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 554, всі відповідальні виконавці окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури (архітектор, інженер-проектувальник, інженер технічного нагляду, експерт) повинні пройти професійну атестацію з таким видами робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури: 1. Розробка містобудівної документації; 2. Архітектурне та інженерно-будівельне проектування; 3. Експертиза та обстеження у будівництві; 4. Технічний нагляд; 5. Інжинірингова діяльність у сфері будівництва в частині координації дій всіх учасників будівництва.

Експерти, яких ми залучаємо до надання послуг та виконання робіт, мають відповідні сертифікати за такими напрямками:

  • Експертиза проектної документації в частині забезпечення  дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки;
  • Експертиза кошторисної частини проектної документації.
  • Технічне обстеження будівель і споруд.

Також до команди ЮКФ “Шілд” входять і сертифіковані інженери-проектувальники, номер сертифіката яких та засвідчення індивідуальною печаткою в обов’язковому порядку має проставлятися при підписанні проекту.

Зразки сертифікатів можна подивитися ТУТ сертифікат експерта сертифікат інженера

Як побудувати сонячну станцію
Чи можуть громадські організації здійснювати підприємницьку діяльність?
Критерії ризиковості
Позиція Верховного Суду щодо оскарження дій інспектора ДФС, які полягають у складанні протоколу про адміністративне правопорушення.
Непередбачувані та неймовірні пригоди податкових накладних
Поговоримо … про дату надходження валютної виручки?