9:00 - 18:00

Ми працюємо: Пон. - П'ятн.

068 793-72-67

Телефонуйте для консультації

Наша команда

Ковальова Юлія Олександрівна

Адвокат, партнер, сфера податкових та пожежних спорів

Адвокат, якому можна довіряти.

Юлія Олександрівна вважає, що немає невирішенних ситуацій, є люди, які не хочуть їх вирішувати. Для формування правильної правової позиції недостатньо просто дивитися на проблему стандартно, кожен випадок індивідуальний та потребує детального вивчення.

Добичін Ігор Леонідович

Виконуючий обов’язки директора, експерт з пожежної і техногенної безпеки

Ігор Леонідович – спеціаліст у сфері пожежної і техногенної безпеки, а також – у сфері охорони праці. Відповідальність та професійність у підходах до роботи відчувається з першого погляду. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто звертатися до спеціалізованої компанії щодо консультування з питань дотримання належного протипожежного стану на об’єктах, то останні резонансні пожежі є більш ніж яскравим свідченням такої доцільності і навіть більше – потреби. Ігор Леонідович очолює блок пожежного консалтингу у всіх його проявах, починаючи від вибору земельної ділянки під час будівництва об’єкта та отримання дозвільних документів і закінчуючи супроводом пожежних перевірок.

Ніколаєв Андрій Вікторович

Практикуючий юрист, відповідальний за сферу супроводу господарської діяльності підприємств та ІТ-сферу

Андрій Вікторович зуміє знайти підхід до кожного клієнта, не розпитуючи про зайве і не докучаючи своїми балачками завжди взможе виокремити найсуттєвіші обставини, що можуть впливати на результат справи.

Якщо вам потрібен юрист, який не просто знайде вирішення вашої проблеми, а розкладе її на молекули і атоми (а може навіть на нейтрони, протони та електрони) та збере потрібну модель за вашими смаками і вподобаннями, при цьому виключно у відповідності до  всіх правил правового поля, – тоді дзвоніть за телефоном нашої компанії і питайте Андрія Ніколаєва!

Піонтковська Альона Олександрівна

Практикуючий юрист, сфера податкового права

Серед моря так званих спеціалістів, які на кожному кроці восхваляють себе як експерта з податкових питань, ви все ще не можете знайти того самого консультанта та справжнього юриста? Альона Олександрівна допоможе зняти вашу головну біль щодо цього питання.

Набутий досвід дозволить їй побачити навіть приховане від очей загального кола у взаємовідносинах з контролюючими органами.

Всі нюанси, деталі, дрібниці будуть виокремлені та враховані, всі ризики – виявлені та визначені, що дозволить правильно обрати і сформувати правову позицію клієнта.

Легкість і невимушеність у спілкуванні з клієнтами поєднується з величезним багажем знань та практичного досвіду!

Барибін Сергій Миколайович

Експерт консалтингового блоку

Сергій Миколайович має багаторічний досвід роботи на керуючих посадах у банківському секторі, в міжнародних консалтингових та аудиторських компаніях, а також  у його доробку –  успішний досвід реалізації консультаційних проектів по програмі ЄБРР.

Якщо ви хочете мати успішний бізнес, розуміти свої цілі і задачі, ви повинні розуміти покроковий алгоритм своїх дій. В інакшому випадку навіть така радісна ейфорія від перших успіхів може звестися нанівець подальшим борханням у павутинні щоденної рутини і проблем, які готові атакувати бізнес з усіх сторін.

Як оптимізувати структуру, просувати продукцію чи послуги, як залучити зовнішнє фінансування та розширити межі своєї діяльності шляхом виходу на зовнішній ринок – про це і не тільки ви дізнаєтесь з більш ніж детальних практичних консультацій Сергія Барибіна.

Фіктивне підприємництво та доречність застосування практики Європейського суду з прав людини у справах Інтерсплав проти України, «Булвес» АД проти Болгарії і Бізнес Супорт Центр проти Болгарії
Звільнений з держслужби не значить звільнений від кримінальної відповідальності???
Думки щодо можливості “покарання” для недобросовісних ліцензіатів
Про відповідальність і можливість проведення перевірок компаній-ліцензіатів (роботи і послуги протипожежного призначення)
Нове в оцінюванні ризиків
Про порядок погодження відхилень від вимог будівельних норм Мінрегіоном